Kierunki
Linia 198
Kierunek: Obłuże Centrum
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Chylonia Krzywoustego 02Krzywoustego
01'1)Pucka - Hutnicza 02 (NŻ)Pucka
02'2)Pucka - Przejazd Kolejowy 02 (NŻ)Pucka
03'3)Elektrociepłownia - Pucka 02 (NŻ)Pucka
04'4)Złota 02Pucka
05'5)Pogórze Dolne 01Unruga
06'6)Żelazna 01Unruga
07'7)Żeliwna 01Unruga
09'8)Podgórska 01Unruga
10'9)Ku¶nierska 01Unruga
11'10)Obłuże Centrum 03Unruga
Kierunek: Chylonia Krzywoustego
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Obłuże Centrum 03Unruga
02'1)Ku¶nierska 02Unruga
03'2)Podgórska 02Unruga
05'3)Żeliwna 02Unruga
06'4)Żelazna 02Unruga
07'5)Pogórze Dolne 02Unruga
08'6)Złota 01Pucka
09'7)Elektrociepłownia - Pucka 01 (NŻ)Pucka
10'8)Pucka - Przejazd Kolejowy 01 (NŻ)Pucka
11'9)Pucka - Hutnicza 01 (NŻ)Pucka
12'10)Chylonia Krzywoustego 01Pucka
Kierunek: Stolarska
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Chylonia Krzywoustego 02Krzywoustego
01'1)Pucka - Hutnicza 02 (NŻ)Pucka
02'2)Pucka - Przejazd Kolejowy 02 (NŻ)Pucka
03'3)Elektrociepłownia - Pucka 02 (NŻ)Pucka
04'4)Złota 02Pucka
05'5)Pogórze Dolne 01Unruga
06'6)Żelazna 01Unruga
07'7)Żeliwna 01Unruga
09'8)Podgórska 01Unruga
10'9)Ku¶nierska 01Unruga
11'10)Obłuże Centrum 01Unruga
12'11)Cechowa 01Unruga
14'12)Bosmańska - Nasypowa 01Bosmańska
16'13)Stolarska 02Stolarska
Kierunek: Oksywie Dolne
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Chylonia Krzywoustego 02Krzywoustego
01'1)Pucka - Hutnicza 02 (NŻ)Pucka
02'2)Pucka - Przejazd Kolejowy 02 (NŻ)Pucka
03'3)Elektrociepłownia - Pucka 02 (NŻ)Pucka
04'4)Złota 02Pucka
05'5)Pogórze Dolne 01Unruga
06'6)Żelazna 01Unruga
07'7)Żeliwna 01Unruga
09'8)Podgórska 01Unruga
10'9)Ku¶nierska 01Unruga
11'10)Obłuże Centrum 01Unruga
12'11)Cechowa 01Unruga
13'12)Nasypowa 01 (NŻ)¦midowicza
15'13)Stocznia Marynarki Wojennej 02¦midowicza
16'14)Akademia Marynarki Wojennej 02¦midowicza
17'15)Oksywie Dolne 04¦midowicza
Kierunek: Obłuże Centrum
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Chylonia Krzywoustego 02Krzywoustego
01'1)Pucka - Hutnicza 02 (NŻ)Pucka
02'2)Pucka - Przejazd Kolejowy 02 (NŻ)Pucka
03'3)Elektrociepłownia - Pucka 02 (NŻ)Pucka
04'4)Złota 02Pucka
06'5)Pogórze Dolne Złota 01Złota
07'6)Kadmowa 01Złota
09'7)Pogórze Dolne 01Unruga
10'8)Żelazna 01Unruga
11'9)Żeliwna 01Unruga
13'10)Podgórska 01Unruga
14'11)Ku¶nierska 01Unruga
15'12)Obłuże Centrum 03Unruga
Kierunek: Chylonia Krzywoustego
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Stolarska 02Stolarska
01'1)Białowieska 01Cechowa
03'2)Cechowa 02Unruga
05'3)Ku¶nierska 02Unruga
06'4)Podgórska 02Unruga
08'5)Żeliwna 02Unruga
09'6)Żelazna 02Unruga
10'7)Pogórze Dolne 02Unruga
11'8)Złota 01Pucka
12'9)Elektrociepłownia - Pucka 01 (NŻ)Pucka
13'10)Pucka - Przejazd Kolejowy 01 (NŻ)Pucka
14'11)Pucka - Hutnicza 01 (NŻ)Pucka
15'12)Chylonia Krzywoustego 01Pucka
Kierunek: Chylonia Krzywoustego
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Pogórze Dolne Złota 01Złota
02'1)Złota 01Pucka
03'2)Elektrociepłownia - Pucka 01 (NŻ)Pucka
04'3)Pucka - Przejazd Kolejowy 01 (NŻ)Pucka
05'4)Pucka - Hutnicza 01 (NŻ)Pucka
06'5)Chylonia Krzywoustego 01Pucka
Kierunek: Chylonia Krzywoustego
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Oksywie Dolne 01¦midowicza
01'1)Akademia Marynarki Wojennej 01¦midowicza
02'2)Stocznia Marynarki Wojennej 01¦midowicza
04'3)Nasypowa 02 (NŻ)Unruga
06'4)Cechowa 02Unruga
08'5)Ku¶nierska 02Unruga
09'6)Podgórska 02Unruga
11'7)Żeliwna 02Unruga
12'8)Żelazna 02Unruga
13'9)Pogórze Dolne 02Unruga
14'10)Złota 01Pucka
15'11)Elektrociepłownia - Pucka 01 (NŻ)Pucka
16'12)Pucka - Przejazd Kolejowy 01 (NŻ)Pucka
17'13)Pucka - Hutnicza 01 (NŻ)Pucka
18'14)Chylonia Krzywoustego 01Pucka
Kierunek: Chylonia Krzywoustego
min. lp. Przystanek Ulica
00'0)Obłuże Centrum 03Unruga
02'1)Ku¶nierska 02Unruga
03'2)Podgórska 02Unruga
05'3)Żeliwna 02Unruga
06'4)Żelazna 02Unruga
07'5)Pogórze Dolne 02Unruga
09'6)Kadmowa 02Złota
10'7)Pogórze Dolne Złota 01Złota
12'8)Złota 01Pucka
13'9)Elektrociepłownia - Pucka 01 (NŻ)Pucka
14'10)Pucka - Przejazd Kolejowy 01 (NŻ)Pucka
15'11)Pucka - Hutnicza 01 (NŻ)Pucka
16'12)Chylonia Krzywoustego 01Pucka